Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Premiera Teledysku: Sławomir - Weekendowy Korsarz
No to kochani jak pewno większość was wie wczoraj obchodził urodziny Sławomir znany najbardziej z przeboju "Miłość w zakopanem", oczywiście my jako portal spóźnione ale jak najabrdziej szczerze składamy wszystkiego dobrego i oczywiście sukcesów dlatego oto Pana. Z tej oto okazji ten oto Pan wydał dla was teledysk pt. "Weekendowy Korsarz". Oglądajcie i oceniajcie.

Sławomir - Weekendowy Korsarz 2019
(Teledysk):
Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Mario Bischin - Leila
No to drodzy fani oraz nasi mili portalowicze chcemy wam dziś przedstawić najnowszą propozycję wideo teledysku od Mario Bischin pt. "Leila". Wbijajcie oglądajcie słuchajcie bo warto.

Mario Bischin - Leila 2019 (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Zapowiedź Teledysku: MałYzDużyM - Na Chwilę
Zespół Mały z Dużym przygotowali dla was piątą z koleji nowość video, nowe brzmienie, bardzo dynamiczne i chyba nieco inne niż do tej pory. Za sprawą gitary która wyróżnia się w aranżu... Czytaj Więcej
Premiera Audio: Juhasi - Kie Jo Był
No to kolejne audio chcemy wam dziś przedstawić na naszym portalu a jest nim utwór od zespołu Juhasi pt. "Kie Jo Był". Zespół składa się z sześćiu osób pochodzi również z naszych okolic a dokładnie z Mszany Dolnej. Zachęcamy do odsłuchu udostępnionego audio.


Juhasi - Kie Jo Był (Audio):
Kliknij Słuchaj

Premiera Audio: Mila - Jedną dolinecką
No to kochani dziś chcemy wam jako administracja portalu przedstawić nowość audio od zespołu niedaleko od nas się zamieszkałych a jest nim zespół Mila pochodzący z okolic Limanowej składa się z sześcioosobowej zgranej ekipy. Nowość jaką chcemy wam zaprezentować od tego zespołu jest audio pt. "Jedną dolinecką".


Mila - Jedną dolinecką (Audio):
Kliknij Słuchaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u