Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Premiera Audio: To i Owo - Powiedz Mi
Kochani niedzielny wieczór małymi krokami nadchodzi koniec weekendu więc czas troszkę was pocieszyć i przedstawić autorską produkcję zespołu To i Owo, ten oto zespół przygotował dla was swoją autorską propozycję audio pt. "Powiedz mi".

To I Owo - Powiedz Mi (Audio): Kliknij Słuchaj

Premiera Audio: Tropic - Zakochani pod Giewontem
Sobotnie przedpołudnie czas na nowość audio od grupy Tropic, która przygotowała dla was piosenkę pt. "Zakochani pod Giewontem". Zapraszamy do odsłuchu najnowszej propozycji tej oto formacji Tropic.

Tropic - Zakochani pod Giewontem (Audio): Kliknij Słuchaj

Teledysk: Nest - Kolor Gwiazd
Kochani na początku lutego zapowiadaliśmy najnowszą propozycję teledysku grupy Nest pt. "Kolor gwiazd". Niestety nie byliśmy obecni ostatnio na portalu ale już jesteśmy i jak najbardziej będziemy chcieli nadrobić stracony czas... Czytaj Więcej
Zapowiedź Teledysku: Nest - Kolor gwiazd
Klip został nakręcony w Warszawie do piosenki pt ,,Kolor gwiazd'' za realizacje video odpowiada jak zawsze niezawodna firma Pn Media z Przemkiem Niewęgłowskim na czele. Jest to taneczna piosenka o cudownych oczach i wspomnieniach za osobą którą tęsknimy (tutaj możemy zdradzić tylko tytuł ) W utworze nie zabraknie brzmienia skrzypiec, które myślę że nadaje całej produkcji wyjątkowy klimat. Premiera utworu ukaże się już 7 lutego o godzinie 17.00 na oficjalnym kanale zespołu .

Nest - Kolor Gwiazd (Zapowiedź): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Michał Tomasiak - Dziewczyna jak sen
No to w sobotnie popołudnie chcemy wam przedstawić debiutancki teledysk Michała Tomasiaka pt. "Dziewczyna jak sen". Klip powstał dzięki RakoczyFilm, również w video wystąpiły dziewczyny z Dance Porogress.

Michał Tomasiak - Dziewczyna jak sen (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u