Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Premiera Audio: Jacaro - Ja chcę loda 2019
Kochani wokaliści muzyki disco-polo nie śpią i ciągle coś nowego dla swoich fanów tej oto grupy muzycznej zapodają w dzisiejsze popołudnie chccemy wam zaprezentować dość emocjonalną produkcję od zespołu Jacaro pt. "Ja chcę loda". Posłuchajcie i ocencie sami audio które przygotowała specjalnie dla swoich fanów formacja Jacaro.


Jacaro - Ja chcę loda 2019 (Audio):
Kliknij Słuchaj

Premiera Teledysku: Jesika - Uzależniasz mnie
Środa jak to mówią kawałek soboty. Czas na przedstawienie wam nowości od młodej pięknej wspaniałej wokalistki Jesiki, która przygotowała dla was teledysk do piosenki pt. "Uzależniasz mnie". Klip jest w rytmie klimatów klubowych czym zaszkoczyła zapewne swoich fanów wokalistka, sami obejrzyjcie bo naprawdę warto.

Jesika - Uzależniasz mnie 2019 (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Zapowiedź Teledysku: Akcent - Ja gnam przed siebie 2019
Mamy rok 2019 i mamy dla was zapowiedź teledysku pt. "Ja gnam przed siebie" od króla disco-polo czyli Zenka Martyniuka, czyli grupa Akcent... Czytaj Więcej
Premiera Teledysku: Top Boys & Sequence - Kiedy gasną świała 2019
Czas na teledysk od Top Boys & Sequence pt. "Kiedys gasną światła". Teledysk premierę na yutube miał premierę kilka dni temu. Realizacją teledysku zajeła się firma Rakoczy Film. Klip powstał w klubie Music Wilga w centrum Polski.

Top Boys & Sequence - Kiedy gasną świała (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Premiera Teledysku: Jacek Gwiazda - Gdy mówiłem kocham
Kochani nowy rok mamy 2019 czas na przedsawienie wam pierwszego newsa w tym roku. W najnowszym naszym newsie oddajemy wam premierę teledysku pt. "Gdy mówiłem kocham" od Jacka Gwiazdy.

Jacek Gwiazda - Gdy mówiłem kocham 2019 (Teledysk): Kliknij Oglądaj

Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u