Istniejemy już:
Ostatnie pliki
Menelaos - Dla Ciebi...
Kindżał - Plaża
Kindżał - Cytrynka
Kindżał - Chłopak...
Blue Box - Tak Wiele...
Główni Partnerzy
Premiera Audio: Juhasi - Kie Jo Był
No to kolejne audio chcemy wam dziś przedstawić na naszym portalu a jest nim utwór od zespołu Juhasi pt. "Kie Jo Był". Zespół składa się z sześćiu osób pochodzi również z naszych okolic a dokładnie z Mszany Dolnej. Zachęcamy do odsłuchu udostępnionego audio.


Juhasi - Kie Jo Był (Audio):
Kliknij Słuchaj

Premiera Audio: Mila - Jedną dolinecką
No to kochani dziś chcemy wam jako administracja portalu przedstawić nowość audio od zespołu niedaleko od nas się zamieszkałych a jest nim zespół Mila pochodzący z okolic Limanowej składa się z sześcioosobowej zgranej ekipy. Nowość jaką chcemy wam zaprezentować od tego zespołu jest audio pt. "Jedną dolinecką".


Mila - Jedną dolinecką (Audio):
Kliknij Słuchaj

Premiera Teledysku: Maxx Dance - Delikatne Włosy
No to mamy kochani wtorek worek czas na przedstawienie wam gorącej nowości od zespołu Maxx Dance pt. "Delikatne włosy". Zapraszamy do obejrzenia najnowszego klipu tej oto formacji.


Maxx Dance - Delikatne Włosy (Teledysk):
Kliknij Oglądaj

Zapowiedź Audio: Czelo - Maczo
No to kochani poniedziałek początek tygodnia a my chcemy wam zapowiedzieć audio pt. "Maczo" od zespołu Czelo. Premiera już 8 marca w dzień kobiet. Zapraszamy do obejrzenia odsłuchu audio już 8 marca.


Czelo - Maczo (8 Marca):
Kliknij słuchaj 8 marca

Premiera Teledysku: Tomasz Niecik - Gdzie Ci Herosi
No to nie leniuchujemy tylko dalej zasypujemy was propozycjami/nowościami teraz chcemy wam przedstawić premierę teledysku znanego wszystkim Tomasza Niecik, który przygotował dla was teledysk pt. "Gdzie Ci Herosi"... Czytaj Więcej
Patronujemy
Aktualnie Brak Imprez
FanPage DiscoPortal.eu
Gadżety Z Logiem

stat4u